Java Fejlesztő, Oktató/Mentor

Oktatás, kutatás, fejlesztés egyben? Igen.

Amennyiben úgy érzed csupán a fejlesztés nem elégíti ki a motivációdat és érzel magadban erőt, hogy a tudásod átadd tanulni és tovább fejlődni vágyóknak is, akkor ne habozz, csapatunkban a helyed!

A Stylers Group és a Braining HUB csapata keresi oktató/mentor/fejlesztő jelöltjét, aki velünk tart magyarországi fejlesztők bázisának bővítéséhez kapcsolódó küldetésünkben. Kifejleszti az elképzelt továbbképzésekhez tartozó szakmai tematikát, megtartja  és megvalósítja a képzést - tréningeket és ahhoz köthető egyéb rész feladatokat, és akár fejlesztői feladatokat lát el.

Miért izgalmas a projekt?

  • gyakorlatorientált képzések
  • scrum szemlélet a tanfolyam során
  • nem az oklevél, hanem a tudás a fontos, amit átadunk a hallgatóknak
  • valós projektek megvalósítása, élő vállalati példák
  • a végzett hallgatók elhelyezését biztosítjuk
  • rugalmasan, a legfrissebb elvárásoknak megfelelő tanmenet

Amennyiben nálunk fogsz dolgozni, nem árt, ha a következők jellemeznek:

  • Minimum 3-5 éves JAVA EE és JAVA SE területen szerzett fejlesztői munkatapasztalat éles projekten, nagyvállalati környezetben
  • Erős és magabiztos SQL ismeretek
  • Angol nyelv ismeret, stabil aktív használata
  • Elemző készség, absztrakt gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Önfejlesztési, tanulási hajlandóság
  • Rugalmas hozzáállás, nyitottság
  • Agilis szoftverfejlesztési elvek ismerete
  • Pedagógiai érzék
  • Prezentációs képességek
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Türelmes, kitartó, innovatív személyiség

Amit biztosítunk számodra:

  • Időt az alkotásra
  • Komfortos munkakörülményeket
  • Remek csapatot, segítőkész társakat
  • Versenyképes bérezést
  • Részvételi lehetőséget az IT társadalom számára nélkülözhetetlen vállalásunkban

Feladatvégzés helye:

Budapest. 13. kerület

Pályázati feltételek:

Kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a cv@stylersonline.com  e-mail címre.

Amennyiben pályázatodat ígéretesnek véli a HR, felkeres személyes interjú céljából.
Még többet akarsz megtudni rólunk és képekben is szeretnéd látni mi vár Rád? Nézz körül Facebook oldalunkon itt. vagy akár Instagram oldalunkra is ellátogathatsz.

CSATLAKOZZ a "PHP Programozás" FACEBOOK csoporthoz vagy a „JAVA fejlesztés FACEBOOK csoportunkhoz” és értesülj az aktualitásokról.

Java Fejlesztő, Oktató/Mentor Backend fejlesztő

Visszahívást kérek

Irodai élet

Csapatban dolgozunk.