Backend fejlesztő

Nem tudsz a jelenlegi munkahelyeden fejlődni? Elszalad melletted a szakma? A projektek "kicsik"? Nincs kitől tanulni? Elapróznak és folyamatosan átütemeznek? Olyan helyre szeretnél menni, ahol szinte csak senior backend fejlesztőkkel vagy körülvéve?

Gyere és fejlődj velünk tovább, nálunk minden lehetőség adott. A feladatok nem egyszerűek, cserébe kiváló szakemberekkel dolgozhatsz.

Nem árulunk zsákbamacskát a bejutás nem egyszerű, de ha jó vagy szakmailag és a csapat is elfogad, akkor itt a helyed!

Mit csinálnak a csapataink, mi jellemző a projektjeinkre?

  • Terhelés elosztás
  • Adatbázis replikáció
  • Extrem Programming – MOB, Pair
  • User Activity Event Log & Analysis
  • Multiszerver infrastruktúra - AWS
  • Job szerver
  • ATDD, BDD, UNIT testing
  • Napi több százezer egyedi user
  • Guiness Rekorderek vagyunk

Csapattagok, akik várnak Rád:

  • senior - PHP/Laravel/Python/Angular 2 fejlesztők
  • nagy látogatottságú, terhelésű rendszer tervezés, fejlesztés
  • AWS infrastruktúra tervezés és építés
  • AWS Redshift Bigdata adatbázis tervezés, építés, adatelemzés
  • API tervezés, fejlesztés, dokumentálás
  • Tesztalapú fejlesztés

Amennyiben ennyi nem lenne elég, hogy meggyőzzünk szakmailag:

  • nemzetközi projekteken dolgozunk
  • nálunk agilis módszerek mentén haladhatsz - scrum
  • erős csapatszellem jellemez minket, sosem leszel egyedül
  • egy biztos, fejlődni és tanulni tudsz a projekteken
  • baromi királyak vagyunk

Ráadásul a Stylers berkein belül, amiért még jó dolgozni:

  • volt már, hogy futottunk félmaratont és szeretjük a sört is
  • nem korlátozzuk az interneted, sőt két monitorral dolgozhatsz
  • ha pedig fullon vagy akár XBOX –al leadhatod a napi stresszt (mortal, fifa bajnokságok)
  • M3 metró vonal mentén vagyunk, így pikkpakk itt lehetsz, sőt még a bicódat is leteheted nálunk
  • emberközpontú csapatot alkotunk, tiszteljük és odafigyelünk egymásra

Amennyiben nálunk fogsz dolgozni, nem árt, ha a következők jellemeznek:

  • Minimum 3 éves PHP munkatapasztalat
  • Erős php 5.x
  • MVC használata
  • Erős és magabiztos SQL, elsősorban MySql
  • Rendszerszemlélet
  • OOP, CleanCode szemlélet
  • Angol nyelvismeret, legalább dokumentációolvasás szinten
  • Megbízhatóság, precizitás, motiváció
  • Jó problémamegoldó készség
  • Türelmes, kitartó, innovatív személyiség
  • Verziókövetésben szerzett tapasztalat (GIT, SVN)

Plusz piros pont:

  • Javascript tapasztalat (AngularJS, ReactJS, jQuery)
  • CodeIgniter keretrendszer ismerete
  • Laravel ismeret
  • Cachelési megoldások (pl memcached)
  • NoSQL megoldások (MongoDB)
  • Jó kommunikációs készség
  • Tesztelési ismeretek
  • Szoftvertervezési ismeretek és alapszintű UML ismeret

Amit cserébe adunk:

  • Nemzetközi piacismeretet
  • Reggeli angolórákat anyanyelvi tanárral
  • Komfortos munkakörülményeket
  • Igazi szellemi közösséget
  • Belső képzési programokat, az innovációt szem előtt tartva
  • Készségfejlesztő tréningeket
  • Remek csapatot, segítőkész társakat
  • Változatos ügyfeleket és projekteket
  • Kellemes közeget, relax szobát
  • Meetup, konferencia részvétel támogatást

Feladatvégzés helye:

Budapest. 13. kerület Gogol utca, M3 metróvonal

Pályázati feltételek:

Kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a cv@stylersonline.com e-mail címre. Amennyiben pályázatodat ígéretesnek véli a HR, felkeres személyes interjú céljából.

Még többet akarsz megtudni rólunk és képekben is szeretnéd látni mi vár Rád? Nézz körül Facebook oldalunkon itt. vagy akár Instagram oldalunkra is ellátogathatsz.

CSATLAKOZZ a "PHP Programozás" FACEBOOK csoporthoz és értesülj az aktualitásokról.

Visszahívást kérek

Irodai élet

Csapatban dolgozunk.